خرید پوشاک زنانه از تولید به مصرف

Thursday، ۲۴ Aazar ۱۴۰۱

خرید منطقی ، اقتصادی و با کیفیت

به فروش مستقیم یا غیر‌مستقیم از طریق وب‌سایت و یا شبکه‌های اجتماعی‌ای مثل اینستاگرام ، تلگرام و واتساپ فروش آنلاین می‌گویند که سفارش شما پس از ثبت با پست ، پیک و انواع شرکت‌های ارسال مرسوله به دستتان می‌رسد.
فروشی که بدون واسطه و دلال بدستتان برسد فروش مستقیم می‌گویند که با اینکار با حذف فرآیند فروشگاهی ، ارسالی و انبار کردن، مبلغی که مشتری برای خرید اجناس واریز می‌کند بسیار کمتر از مبلغی است که شما در فروش غیر‌مستقیم می‌پردازید. البته برخی از تولیدی‌ها و کارخانجات بدلیل اینکه با مغازه‌دارها کار می‌کنند برای جبران این تفاوت قیمت و اینکه چون نمی‌خواهند ضرر کنند اجناس را در تیراژ بالاتری به فروش می‌رسانند اما شرکت ام‌اف دیزاین بستر فروش مستقیم رو برای مشتری‌هاش فراهم کرده تا بتوانند كالاهای خود را با قیمت خوبی خریداری کنند که چه مغازه‌دارها و چه مصرف‌کننده‌ها در یک توافق برد-برد از خریدشان راضی باشند.

مشكلات فروش آنلاين

در این نوع فروش دو نوع برخورد نامناسب از سمت مشتری بخصوص مصرف‌کننده‌ها با کارخانه صورت می‌گیرد یک عده ای فکر می‌کنند کارها انبار شده‌است و مثل مغازه به محض خرید بايد بدستشان برسد و عده‌ای دیگر فکر می‌کنند با پرداخت همون مبلغ ناچیز هنوز جنس را گران خریده‌اند که ما با تشکر از هر دو گروه مطرح شده ضمن تشكر همیشه پاسخگوی دغدغه‌های ایشان بوده‌ایم و اين موارد را بطرف كرديم.

چرا تاکنون سفارشم بدستم نرسیده‌ است؟!

یکی از مواردی که در خرید آنلاین باعث نگرانی مشتری می‌شود، طولانی‌شدن زمان ارسال است به طوری که بیشتر از بازه‌ی نوشته شده در سایت می‌شود اما شرکت ام‌اف دیزاین با بیش از 4000 پیام رضایت مشتری (بهمراه عکس پیام‌ها در پیج اینستاگرام) و تعداد بیشماری ارسال موفق به شما این تضمین را می‌دهد که اگر مشکلاتی از قبیل ناتوانی تامین‌کننده در پارچه و سایر مواد اولیه‌ی کارخانه ، یا ناهماهنگی رنگ و جنس پارچه با نمونه‌ی موجود در سایت و یا مشکلات ديگر رخ ندهد، سفارش در همان بازه برایتان ارسال می‌شود. این موارد رو با صداقت مطرح کردیم تا بدانید ما بیشتر از شما در این موارد نگران می‌شویم. اگر بخواهيد ميتوان یک مثال دیگر زد، حتما برای همه پیش اومده که از یک دکتر خوب و معروف، زمانی وقت ویزیت می‌گیرند منشی زمان مراجعه‌ی ایشان را به سه ماه یا حتی یک سال آینده موکول می‌کند. خب كسب و كار آنلاین با قابلیت سفارش دهی همزمان هم از این قاعده مستثنی نیست و تا دلتان بخواهد کالاها را در همان روز ارسال کردیم که حتی شرکت‌های بزرگ هم نتوانستند همچین رکوردی بزنند و اندکی هم پیش آمده به دلیل موارد مذکور ارسال کالاها با تاخیر بوده است.