زمستان با ام‌اف دیزاین

Saturday، ۱۲ Aazar ۱۴۰۱

زمستان با ام‌اف دیزاین

طراحی و اعتبار

مینا فرجی مدیرعامل و طراح ام‌اف دیزاین با الهام از برندهای معتبر جهانی و پیشرو در عرصه ی پوشاک و بومی سازی محصولات شرکت‌های آنها انتخاب بسیاری از بانوان خوش‌پوش این سرزمین شده است طوری که امروزه در میان بسیاری از بانوان مثال زدنی شده است.
اغلب مشتریان عزیزی که طرح‌های زمستانه ام‌اف دیزاین را با فخر در روزمره و مجالس پوشیده‌اند می دانند که این برند شهرت خود را از دوخت پالتوهای پاییزه و زمستانه بدست آورده است.

گرم و سبک ، مناسب برای همه

"گرم بودن داخل پوشاک زمستانه اولین معیار مهمی است که تمام محصولات پاییزه و زمستانه ام‌اف دیزاین را شامل می شود. سبک بودن طرح‌های زمستانه باعث راحتی بیشتر و آسودگی مشتری در زمستان‌های کشور عزیزمان می‌شود." این‌ها بخشی از صحبت‌های مینا فرجی هنگام طراحی محصولات زمستانه‌ی ام‌اف دیزاین می باشد. وی با اندکی شوخ طبعی خاطرنشان کرد که الگوی کارها و جنس پارچه‌ها طوری انتخاب می‌شود که روزی در سیبری (از سردترین نقاط جهان) بتوانیم ارسال داشته باشیم.

برای سرمای زمستان

برای دانه‌های برف بهم چسبیده ، برای چهره‌ای که می خنده ، برای سرمای پاییزه و زمستانه ، برای صبر کردن چهارفصله ، برای جایگزین پالتوهای فرسوده و برای خودتان و اطرافیانتان اگر بخواهید محصولی از ام‌اف دیزاین را توصیه کنید حتما اسم پالتو تدی رو شنیده اید که با طراحی فوق العاده مثل یه خونه برفی شمارو در آغوش می‌گیرد ، این محصول گرما را نگه داشته و زیبایی را ساطع می کند.

اورسایز ، فری سایز و اورشیک

اورسایز ، فری سایز و اورشیک

این زمستان با ام‌اف دیزاین بسیاری از مشکلات خرید اینترنتی حل شد. راه حل جایگزین سایزینگ اینترنتی برای شما عزیزانی که ساعت‌ها با متر اعضا و جوارحتان را اندازه گیری می‌کنید آخر سر هم یک پوشاک اینترنتی تنگ یا گشاد بهتون غالب می‌کنند بد نیست سری هم به محصولات فری سایز ام‌اف دیزاین بیاندازید که با قیمتی رقابتی و کیفیت عالی بدستان پر مهرتان می‌رسد.
مشاهده و خرید