مقایسه دو مدل ربکا و سوپروارم

Sunday، ۱۳ Aazar ۱۴۰۱

کاپشن یا پالتو ؟

اگه از یه طراح لباس زنانه سوال کنید برای زمستان پالتو بخرم یا کاپشن در نگاه اول سوالتونو با این سوال جواب می‌دهد که خودتون کدوم رو دوست دارید ؟
سوال دومش این است که بیشتر اسپورت می پوشید یا ترجیح می‌دهید مجلسی در مجالس و معابر نمایان شوید ؟ بعد هم احتمالا انقدر شمارو سبک و سنگین می کند تا یک محصول گرانی رو بهتان پیشنهاد بدهد که برای زمستان‌های سالیان متوالی دلتان نیاید آنرا عوض کنید.
خب ام‌اف دیزاین هم که قبل از اینکه فروش پالتو و کاپشن را شروع کند طراح استایل و ست بوده است اما با این تفاوت که اول مشکل گرانی لباس‌ها و سپس مشکل سلیقه رو با طرح‌های متنوع برای شما مشتریان خوشتیپ حل کرده است تا بتوانید یک گام فراتر از سلیقه فکر کنید.

بررسی دو مدل ربکا و سوپروارم

برای مقایسه ی دو محصول پالتو فوتر ربکا و کاپشن سوپروارم مراجعه کنید به توضیحات نوشته شده در صفحه خرید این دو محصول زمستانی پرفروش ام‌اف دیزاین سپس بعد از مقایسه‌ی ظاهری ، ابعاد و اندازه حتما اینو در نظر بگیرید که کاپشن سوپروارم به عنوان یه محصول یونیسکس برای آقایان هم قابل استفاده است.
حتما پیش اومده براتون که جدا از طراحی و ظاهر ، رنگ محصول نظرتون را جلب کرده باشه برای همین ام‌اف دیزاین کاپشن سوپروارم رو در رنگ های سفید ، شتری و مشکی و پالتوی فوتر ربکا رو فقط در رنگ طوسی به فروش می رساند.